Regeneracja turbosprężarek Toruń, wtryskiwaczy, katalizatorów, filtrów Dpf i Fap

ZaProfesjonalnie i skutecznie przeprowadzona regeneracja turbosprezarek to zadanie dla specjalistów. Warunkiem tego, aby regeneracja turbosprężarki została właściwie przeprowadzona, jest wiedza mechaników i nowoczesne narzędzia, które mogą wykorzystać m.in. myjki wysokociśnieniowe oraz urządzenia do pomiaru i regulacji zmiennej geometrii. Warto zatem pamiętać, że poza regeneracją turbosprężarki, także należy pamiętać o dbałości o wtryskiwacze, katalizatory oraz filtry DPF i FAP. To podstawa dbałości o właściwe funkcjonowanie auta.

Regeneracja turbosprężarek Toruń – naprawa turbosprężarek w województwie kujawsko pomorskim

Przeprowadzenie regeneracji turbiny to proces, który wymaga doświadczenia i nowoczesnych narzędzi. Większość kierowców doskonale zdaje sobie sprawę, że koszt nowych katalizatorów i filtrów DPF FAP to nie lada wydatek. Jednak właśnie z tego powodu istnieją inne sposoby regeneracji, dzięki którym w stosunkowo niskiej cenie można przywrócić pełną sprawność działania układom wydechowym. Niemniej odpowiednia dbałość o turbosprężarkę zarówno jej regeneracja, jak i naprawa to obowiązek nie mniej ważny jak ten, który obliguje kierowców do corocznej wymiany opon.

Regeneracja turbiny Toruń

Nasz warsztat to idealne miejsce do skutecznego przeprowadzenia procesu, jakim jest regeneracja turbiny. Pozwoli nie tylko na przywrócenie jej pierwotnych parametrów, ale prowadzenie auta stanie się znacznie bardziej przyjemne i komfortowe. Dla wszystkich mieszkańców Torunia zainteresowanych naprawą zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Bez względu na poziom limitu kilometrów udzielamy 12-miesięcznej gwarancji.

Regeneracja wtryskiwaczy Toruń

Naprawa wtrysków to podstawowa kwestia, w zasadzie jak wymiana opon lub oleju w zależności od limitu przejechanych kilometrów. Tym samym nierówna praca silnika to pierwszy z sygnałów, że warto zainteresować się regeneracją filtrów cząstek stałych. Jako doświadczona firma dokonujemy skutecznych regeneracji, a na wszystkie naprawy udzielamy gwarancji. Prawdą jest, że katalizatory oraz filtry DPF FAP to części bardzo drogie, ale cena nowych filtrów nie musi nas przytłaczać, ponieważ obecnie istnieją nowoczesne metody przywracania sprawności szeroko pojętym układom redukcji emisji spalin.

Jako doświadczony zespół specjalistów przeprowadzamy skuteczną regenerację wtryskiwaczy common rail we wszystkich samochodach osobowych. Wtryskiwacze to nasz konik, a to jak ważna jest aktualna ocena ich stanu, wie każdy kierowca.

Naprawa wtryskiwaczy

Skutecznie i właściwie przeprowadzona regeneracja wtrysków pozwala na przywrócenie pierwotnych parametrów silnikowi w ramach jego codziennej pracy. Ponadto decydując się na regenerację wtryskiwaczy, można powiedzieć, że auto zyskuje drugie życie.

Nasza firma specjalizuje się w naprawach pompowtryskiwaczy w różnych typach układów silnika także zapłonie samoczynnym. Tym samym w celu kontaktu zapraszamy do naszego biura. Nasz serwis pozwoli złapać drugi oddech Twojemu pojazdowi.

 

Regeneracja katalizatorów – katalizatory do naprawy

Naprawa katalizatorów to jeden z częstych problemów układu wydechowego. Tym samym to właśnie katalizatory należą do jednych z najczęściej sprzedawanych części. Usługę regeneracji katalizatora przeprowadzić można tak samo w silnikach benzynowych, jak i tych Diesla. Do regeneracji stosujemy katalizatory, które są przede wszystkim trwałe. Niemniej należy podkreślić, że do regeneracji najlepiej poddać oryginalny katalizator, co zawsze rekomendujemy, ponieważ tylko w ich przypadku możemy być pewni, że będą właściwie dopasowane do konkretnego układu wydechowego pojazdu.

Jako doświadczona firma, usługę regeneracji przeprowadzamy do momentu pojawienia się w samochodach katalizatorów zintegrowanych. Wiedza i doświadczenie pozwala nam w 100% przypadków uzyskać oczekiwany efekt, a więc wszystkie naprawy to sprawne działanie katalizatora w pojeździe.

 

Regeneracja katalizatorów Toruń.

Regeneracja katalizatora – proces polegający na wymontowaniu kolektora wydechowego zintegrowanego z katalizatorem

We wszystkich przypadkach przy uszkodzonym katalizatorze silnik nie pracuje w odpowiedni sposób. Albo pobiera za dużo oleju, albo są to uszkodzenia mechaniczne. Dlatego niemal zawsze potrzebna jest kompleksowa naprawa katalizatorów. Usługa, jaką jest regeneracja katalizatora to nic innego jak proces polegający na wymontowaniu kolektora wydechowego zintegrowanego z katalizatorem, aby możliwe było wymienienie uszkodzonego wkładu katalizatora. Najczęściej stosujemy katalizatory z wkładem metalowym o zdecydowanie zwiększonej trwałości. Udzielamy gwarancji, a nowy-zregenerowany katalizator będzie służył Państwu przez długi czas.

Regeneracja filtrów Dpf i Fap

W Polskich realiach nadal zdecydowana większość firm, która zajmuje się regeneracją DPF zazwyczaj wykonuje samo czyszczenie wymontowanego filtra bądź katalizatora. Z kolei nasza oferta, a przede wszystkim codzienna praktyka warsztatu to kompleksowe wykonanie regeneracji. W tym celu zawsze zaczynamy od dokładnej diagnostyki auta, aby mieć pewność, że filtr DPF na pewno jest zapchany. Jeżeli diagnostyka to potwierdza, że DPF lub FAP wymaga czyszczenia, to po wymontowaniu go z pojazdu zaczynamy regeneracje.

Po przeprowadzonym procesie regeneracji drukujemy raport, którego celem jest sprawdzenie i porównanie parametrów sprzed regeneracji i po jej wykonaniu. W ten sposób zregenerowany DPF montowany jest z powrotem do auta. Cały proces kończony jest diagnostyką samochodu. W mieście Toruń nasza mechanika to dbałość o najmniejsze detale. Dlatego jesteśmy jednym z liderów w aspekcie napraw samochodów osobowych, szczególnie jeżeli chodzi o usterki tj. regeneracja turbosprężarki.

Filtr cząstek stałych – regeneracja się opłaca

 

Regeneracja filtrów cząstek stałych pozwala nie tylko obniżyć koszty naprawy samochodu, ale i wpływa na jego funkcjonalność. Czyszczenie filtra DPF pozwala też na zachowanie dłuższej żywotność auta. Ponadto to jak działa filtr cząstek stałych DPF FAP ma wpływ na zachowanie się pojazdu podczas jazdy, a nawet na koszt przyszłych napraw. Można więc powiedzieć, że regeneracja filtra cząstek stałych jest opłacalna pod wieloma względami.

Usługi, które oferujemy w zakresie obsługi i regeneracji filtrów cząstek stałych mają zapewnić klientom całkowite usunięcie problemów z samochodem, które wynikają ze stopniowego zapychania się filtru lub jego całkowitego zanieczyszczenia. Jeżeli to możliwe zrobimy wszystko, aby wystarczyła regeneracja filtrów DPF. Dopiero w ostateczności możemy zaproponować wymianę na nowy filtr. Zapraszamy do naszego warsztatu, gdzie podejmiemy niezbędne działania, aby samochód znowu jeździł jak nowy.

Regeneracja dpf, czyszczenie dpf, zapchany filtr dpf? Zaufaj profesjonalistom, nie usuwaj filtra cząstek stałych, tylko przyślij go do nas!

 Jesteś Zdecydowany ?

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie,

dostosowując się do jego potrzeb.