Naprawa pomp wtryskowych Toruń, turbosprężarek, pompowtryskiwaczy, silników Diesel

Naprawa pompy wtryskowej czy turbosprężarek w silnikach Diesla to częste usterki, z którymi borykają się posiadacze tego rodzaju napędu. Wyczuwalny brak mocy, szarpanie silnika, losowe gaśnięcie oraz trudności w rozruchu to typowe objawy problemów, jakie sygnalizują potrzebę wizyty w profesjonalnym zakładzie mechanicznym. Poddawanie samochodów osobowych ogólnym oględzinom to w końcu jeden z podstawowych sposobów na utrzymanie ich w odpowiedniej kondycji. Z pewnością wie to każdy z klientów indywidualnych.

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do mieszkańców Torunia i okolic, którzy potrzebują skutecznej pomocy przy mniejszych i bardziej zaawansowanych naprawach. Jesteśmy specjalistami w naprawach różnego rodzaju turbosprężarki czy regeneracji w silniku. Nasi specjaliści, którzy posiadają nowoczesny sprzęt i narzędzia, a przede wszystkim niezbędną wiedzę wykonają test pompy wtryskowej, aby sprawdzić funkcjonowanie podzespołów, co pomoże skutecznie przeprowadzić naprawę i regenerację w Dieslu. Pracując na mikroskopach cyfrowych i korzystając z innych zaawansowanych narzędzi, dokładnie określamy dawkę paliwa, jaka powinna być zużywana, a tym samym dokładnie stwierdzamy źródło problemów w samochodzie.

 

Regeneracja pomp wtryskowych – pompa wtryskowa do naprawy

Pompy wtryskowe to niewątpliwie jedne z ważniejszych podzespołów, dzięki którym możliwa jest sprawna praca silnika o napędzie Diesla. Niemniej w razie większości usterek, naprawa pompy wtryskowej to bardzo kosztowny proces. Tym samym to właśnie mechanik musi być pewny, że znalazł odpowiednie źródło problemu. Do najbardziej podstawowych objawów problemów z pompą wtryskową należą:

  • głośna i nierówna praca silnika,
  • znaczny spadek mocy silnika
  • wydobywanie się czarnego dymu z rury wydechowej
  • cięższy rozruch silnika.

Awaria pompy wtryskowej nie zawsze poprzedzona jest zdarzeniem losowym. Niewątpliwie każdy z podzespołów w aucie z czasem ulega większej czy mniejszej awarii. Jednak jako świadomy kierowca zawsze możesz wpływać na żywotność odpowiednich komponentów w tym pompy wtryskowej. Dbałość o nieprzekraczanie limitu kilometrów na danym typie olejów to jeden z podstawowych nawyków, które powinien wyrobić sobie każdy z kierowców.

Prawidłowy odprowadzany olej charakteryzuje się odpowiednim ciśnieniem, dlatego też często usterką jest brak właściwego wyregulowania ciśnienia układu zmiennej geometrii. Nasi pracownicy odbyli nowoczesne szkolenia w Centrum Szkoleniowym firmy Bosch, dzięki czemu posiadają bardzo szeroką wiedzę również w zakresie napraw pomp common rail.

 

Naprawa w silnikach Diesla

Naprawa lub regeneracja pomp wtryskowych to proces, który wymaga specjalistycznego podejścia. Fachowe wykonanie tego rodzaju usług możliwe jest wyłącznie w wyspecjalizowanych serwisach. Dlatego w przypadku tak wymagających napraw, warto zlecić je specjalistom, którzy na co dzień specjalizują się w takich pracach.

W naszym zakładzie posiadamy wielu zadowolonych klientów, a nasz profesjonalizm i doświadczenie pozwala nam na nieustanne stosowanie innowacyjnych rozwiązań przy naprawach najbardziej wymagających usterek w samochodach.

Naprawa silników diesel Toruń.
Silnik Diesel

Naprawa turbosprężarek

Regeneracja turbosprężarek to jedna z bardzo popularnych usług, na jakie obecnie decyduje się większość klientów. Dlatego jeżeli aktualnie posiadasz w swoim aucie uszkodzoną część? Nie przejmuj się. Nie zawsze oznacza to duży wydatek, który wiąże się z zakupem nowych podzespołów. Obecnie naprawa turbosprężarek, a w zasadzie regeneracja turbin to doskonała okazja na oszczędności. Zleć to zadanie specjalistom, a w ramach naprawy turbosprężarki wykonamy wszystkie niezbędne czynności, aby przywrócić ją do pierwotnego stanu!

Regeneracja turbosprężarek to flagowa usługa w serwisie BDS (Banacki Diesel Serwis). Jako doświadczony zespół podejmujemy się najbardziej złożonych zleceń przy regeneracji turbosprężarek.

 

Montaż turbosprężarki, naprawa turbin, pozostałe uszczelnienia turbosprężarki wykonywane przez najlepszych specjalistów

 

Naszą specjalnością jest diagnostyka i serwis w zakresie regeneracji turbosprężarek wszystkich producentów. Posiadamy na tyle duże doświadczenie w regeneracji turbin, że wystarczy nam wzrokowa kontrola turbosprężarki, aby wychwycić i dokładnie zweryfikować szczelność turbosprężarki np. pod kątek tego czy na obudowach sprężarki znajduje się olej silnikowy. Możesz powierzyć nam swój pojazd zarówno do montażu turbosprężarki, jak i wtedy, kiedy interesuje Cię regeneracja i naprawa turbiny.

Jesteśmy otwarci na wszystkie zlecenia, a najważniejsza jest dla nas jakość. Dlatego na co dzień korzystamy z najlepszych na rynku części zamiennych do regeneracji turbosprężarki. Naprawa turbosprężarek to proces, który wymaga dokładnego sprawdzenia wielu elementów i podzespołów. W naszym serwisie stawiamy na chirurgiczną precyzję, dlatego nigdy nie zdarzyło nam się przeoczyć najmniejszym detali. Sprawdź, w jaki sposób odbywa się regeneracja turbosprężarek w serwisie BDS (Banacki Diesel Serwis).

 

Proces naprawy turbosprężarki

 

Przed podaniem dokładnej diagnozy zawsze szczegółowo sprawdzamy każdą turbosprężarkę. Najczęściej zaczynamy od sprawdzenia luzu osiowego i promieniowy wirnika turbosprężarki. Jedną z kluczowych czynności, jakiej wymaga naprawa turbosprężarek, jest właściwe zbalansowanie układu wirującego turbosprężarki. Proces ten składa się z dwóch etapów tj. wyważania wirnika turbosprężarki oraz doważania całego układu regulacji ciśnienia doładowania. W drugim etapie turbosprężarka pracuje w bardzo podobnych warunkach tj. w silniku spalinowym. W naszym serwisie naprawy turbosprężarek to gwarancja zadowolenia i satysfakcji z jazdy.

 

Dlaczego regeneracja turbosprężarek to najlepsze rozwiązanie?

 

Turbosprężarki to zdecydowanie jedne z najtrwalszych elementów układów napędowych samochodów. Dlatego, jeśli turbosprężarka w Twoim aucie uległa uszkodzeniu, najczęściej istnieje dodatkowa przyczyna. W związku z tym wymiana turbiny powinna stanowić wyłącznie czasowe rozwiązanie, ponieważ w przeciwieństwie do wymiany, naprawa turbin:

  • pozwala a bardzo dużym prawdopodobieństwem wskazać konkretną przyczynę awarii danego elementu,
  • pozwala na przywrócenie pełnej sprawności turbiny, co w efekcie umożliwia również eliminację wszystkich innych usterek,
  • pozwala na optymalizowanie przyszłych kosztów wykonania usługi.

W serwisie BDS (Banacki Diesel Serwis) do regeneracji turbosprężarek wykorzystujemy najlepsze części zamienne, ogromną wiedzę i doświadczenie naszych specjalistów. Sprawdź, na co nas stać! Serdecznie zapraszamy.

 Jesteś Zdecydowany ?

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie,

dostosowując się do jego potrzeb.